جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کفش مناسب پیاده روی

کفش پیاده روی


آیا شما میدانید چه کفش مناسب کفش پیاده روی می باشد ؟؟
آیا میدانید اگر کفش شما مناسب پیاده روی نباشد چه مشکلاتی برای سلامت پا و کمر شما پیش می آید؟
انواع کفش های پیاده روی


کفش مخصوص پیاده روی مردانه چیست؟

منظور از کفش پیاده روی مردانه در واقع کفشی است که به دلیل استحکامی که دارد برای پیاده روی های طولانی مدت مفید خواهد بود. به دلیل جنسی که در ساختار این کفش ها به کار رفته است، به عضلات پا فشاری وارد نمی کند و با خیال آسوده می توانید از این کفش ها استفاده نمایید. سعی کنید هنگام استفاده از کفش پیاده روی، حتما از جوراب نخی استفاده کنید.

کفش مناسب پیاده روی مدل بند دار

 

کفش پیاده روی بدون بند

 

نکاتی درباره کفش مناسب پیاده روی


حفاظت از پا: کف کفش های پیاده روی به گونه ای ساخته شده که در برابر شن، ماسه، گل و ... مقاوم باشند و شما را از آسیب ها حفظ کنند. همچنین در برخورد با سنگ، چوب و موانع مختلف همچون یک سپر عمل کرده و جراحات را به حداقل می رسانند.
ساختار سخت: ساختار کفش های پیاده روی به گونه ای است که کمترین پیچ خوردگی را برای پا ایجاد می کنند چرا که در هر لحظه ممکن است جهت قدم زدن شما و اندازه ی آن متفاوت باشد و مشکلاتی را به وجود آورد.
 

برای خرید کفش مناسب پیاده روی به نکات زیر توجه کنید.


وزن کفش پیاده روی


وزن کفش ورزشی تاثیر زیادی در کارایی آن دارد. تولیدی های مختلف ، کفش های متنوعی را برای رشته های مختلف ورزشی طراحی می کنند که دارای جنس و وزن متفاوتی است. استفاده از کفش های سنگین در پیاده روی مناسب نیست و می تواند مانع از قدم زدن راحت و لذت بخش شما شود. کفش پیاده روی باید سبک و راحت باشد تا موجب خستگی زود هنگام در مدت راه رفتن نشود.
 

انعطاف پذیری کفش های پیاده روی


انعطاف کفش ورزشی در خم شدن پنجه پا تاثیر زیادی دارد. کفش های مناسب پیاده روی باید دارای انعطاف بیشتری باشند تا فشار وارده به پنجه ها کمتر شود.  کفش های نامناسب موجب آسیب و درد در ناحیه پشت ساق پا و تاندون آشیل می شوند. کفش های انعطاف پذیر ورزشی، در حین پیاده روی و دویدن فشار کمتری به پا وارد می کنند. تولید کنندگان این کفش ها در ساخت لایه میانی و زیره کفش از مواد انعطاف پذیر و مناسب استفاده می کنند.
 
ضربه پذیری کفش پیاده روی


طراحی زیره و لایه میانی کفش های مخصوص پیاده روی به گونه ای است که جلوی انتقال ضربات به پا را می گیرد. فشارهای وارده از زمین به پا ،در دراز مدت موجب آسیب به کمر و پا شده و راه رفتن را دشوار می کنند. زیره کفش و لایه میانی آن می توانند فشار حاصل از وزن روی سطح را کم کرده،  از میزان ضربه به پا تا حدود زیادی جلوگیری کنند.