جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

درباره ما

فروشگاه کالیلَند = محصول خوب + پشتیبانی خوب

سلام. ما از سال 1397 در کنار شما هستیم و تلاش می کنیم یه مشکل خیــــــلی بزرگ رو برطرف کنیم تا شما بتونید به راحتی محصولات تولید کنندگان معتبر رو به صورت آنلاین خریداری کنید و از خریدتون رضایت داشته باشید.

مشکل چی بود ؟

اکثر تولید کنندگان معتبر داخلی روی تولید و توزیع محصول تمرکز می کردند. این خوب بود. ولی مشکل اینجاست که وقتی صحبت از خرید آنلاین میشه، خریداران علاوه بر کیفیت خوب، نیاز به پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوب هم دارن.

ما چیکار می کنیم؟

فروشگاه کالیلَند با هدف ارائه خدمات مناسب، با برندهای معتبر همکاری می کنه تا محصولات رو به صورت آنلاین به دست خریداران برسونه و با پشتیبانی مناسب و حمایت از خریداران، میزان رضایتمندی رو افزایش میده.

حالا هم تولید کننده ها این شکلی هستن هم خریداران. (و البته ما هم این شکلی هستیم )

چی به کی میرسه؟

خریداران می تونن خیلی راحت تر و با رضایت بیشتری محصولات با کیفیت رو از تولید کنندگان معتبر خریداری کنند. این افزایش رضایت از خرید، باعث میشه خریداران حس خوبی نسبت به تولید کنندگان داشته باشند.

تولید کنندگان از این که محصولاتشون با خدمات مناسب به دست خریداران میرسه و باعث محبوبیت برندشون میشه خوشحالن.

و فروشگاه کالیلَند هم از اینکه این تونسته به فروشندگان و خریداران کمک کنه خوشحاله.

چطور اعتماد کنید؟

خب ما نماد اعتماد الکترونیک (از نوع دو ستاره  ) رو داریم. ولی این کافی نیست.

تیم پشتیبانی از طریق کال سنتر و همچنین به صورت آنلاین در خدمت شما هستن و خوشحال میشن به سوالات شما پاسخ بدن.

تیم پشتیبانی اگر با شما صحبت کنه این شکلی میشه . اگر بفهمه مشکلی برای محصولی که خریداری کردید پیش اومده یا کسی اذیتتون کرده این شکلی میشه . و وقتی بتونه مشکل شما رو برطرف کنه این شکلی میشه  .

خب این ما بودیم، اگر سوالی براتون پیش اومد می تونید به یکی از روش هایی که گفته شد با ما در ارتباط باشید و یا از طریق بخش «تماس با ما» پیامتون رو به ما برسونید. ما با دیدن پیام های شما این شکلی میشیم .